KLUCZ DYNAMOMETRYCZNY BIGSTREN-22097 3/8 " BIGSTREN
Symbol : BIGSTREN-22097
Dostupnost: 59 opak
Cena : 86.08
Cena : 86.08
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : BIGSTREN-22097
Dostupnost: 59 opak
Cena : 86.08
Cena : 86.08
Klucz dynamometryczny przeznaczony jest do dokręcania lub odkręcania nakrętek i śrub z określonym momentem obrotowym - w zakresie 7 ... 112 Nm
Precyzyjne ustawienie momentu obrotowego dokonuje się przy pomocy pokrętła klucza i zablokowania nastawy za pomocą funkcji blokady
Jest to niezbędne narzędzie w zastosowaniach, przy których użycie zbyt dużej siły może uszkodzić lub zerwać element mocujący narażając użytkownika na czasochłonne i kosztowne czynności
Solidna konstrukcja wykonana z wytrzymałej stali gwarantuje długą żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu
Zestaw zawiera również praktyczne etui chroniące narzędzie, gdy nie jest używane
| Rozmiar: | 3/8 " |
| Moment obrotowy: | 7 ... 112 Nm |
| Długość: | 345 ... 370 mm |
| Zestaw zawiera: | Etui |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał: | Stal |
| Waga: | 0.8 kg |
| Wymiary: | 370 x 36 x 28 mm |
| Producent / Marka: | BIGSTREN |
| Gwarancja: | 2 lata |
ISO TRADE Sp. z o.o.
HANGAROWA 15
59-220 Legnica
Poland
info@iso-trade.eu
ISO TRADE Sp. z o.o.
HANGAROWA 15
59-220 Legnica
Poland
info@iso-trade.eu