KONTROLER SYSTEMU BEZPRZEWODOWEGO MTX-300 SATEL
A szimbólum: MTX-300
A rendelkezésre álló: 9 PC-k.
Ár: 317.21
Ár: 317.21
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: MTX-300
A rendelkezésre álló: 9 PC-k.
Ár: 317.21
Ár: 317.21
Kontroler MTX-300 umożliwia rozbudowę systemów alarmowych o urządzenia bezprzewodowe działające na częstotliwości 433 MHz
Urządzenie współpracuje z centralami SATEL z serii: INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA, VERSA Plus, a także z modułem MICRA
Istnieje również możliwość zastosowania modułu w dowolnym systemie alarmowym innego producenta lub systemie automatyki np. w charakterze sterownika radiowego
| Współpraca: | Satel MICRA |
| Liczba obsługiwanych urządzeń bezprzewodowych: |
|
| Pasmo częstotliwości: | 433.05 MHz ... 434.79 MHz |
| Wejścia: | 2 programowalne wejścia do sterowania sygnalizatorami |
| Wyjścia: | 8 programowalnych wyjść przekaźnikowych |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 70 mA (max) |
| Temperatura pracy: | - 10 ... 55 °C |
| Wymiary: | 126 x 158 x 32 |
| Waga: | 0.21 kg |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
satel@satel.pl
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl