MODUŁ AUDIO REGULOWANY, MIKROFON SM-8/R-PLUG
A szimbólum: SM-8/R-PLUG
A rendelkezésre álló: 121 PC-k.
Ár: 21.42
Ár: 21.42
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: SM-8/R-PLUG
A rendelkezésre álló: 121 PC-k.
Ár: 21.42
Ár: 21.42
SM-8/R-PLUG przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia i przystosowany jest do pracy z rejestratorami
Urządzenie posiada mikrofon wbudowany w estetyczną obudowę z tworzywa sztucznego, dzięki czemu doskonale nadaje się do aranżacji praktycznie w każdym pomieszczeniu
Spodnia warstwa wyposażona jest w taśmę samoprzylepną
Urządzenie wyposażone jest w złącze sygnałowe typu Cinch (RCA) i złącze zasilające 2.1/5.5mm
| Pasmo przenoszenia: | 200 Hz ... 10 kHz |
| Powierzchnia pracy: | 5 ... 150 m² |
| Regulacja wzmocnienia: | 1x ... 500x |
| Zasilanie: | 6 ... 12 V |
| Pobór prądu: | 12 mA |
| Impedancja wyjściowa: | 600 Ω |
| Obudowa: | Plastik |
| Waga: | 0.036 kg |
| Wymiary: | 39 x 31 x 18 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |