MODUŁ AUDIO Z WYJŚCIEM RÓŻNICOWYM, MIKROFON MP-6/D
Symbol : MP-6/D
Dostupnost: 91 opak
Cena : 16.47
Cena : 16.47
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : MP-6/D
Dostupnost: 91 opak
Cena : 16.47
Cena : 16.47
MP-6/D przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia
Urządzenie posiada wyjście różnicowe, co pozwala na przesył sygnału za pomocą skrętki komputerowej, a także wyjście niesymetryczne do przesyłu sygnału za pomocą kabla koncentrycznego
Zaletą różnicowego przesyłania dźwięku po skrętce UTP jest eliminacja zakłóceń i przydźwięku powstającego na kablu
Natomiast sygnał niesymetryczny można uzyskać podłączając się między minusem zasilania, a jednym z wyjść symetrycznych
| Pasmo przenoszenia: | 20 Hz ... 18 kHz |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | ≥ 60 dB |
| Powierzchnia pracy: | 5 ... 150 m² |
| Regulacja wzmocnienia: | ![]() |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Pobór prądu: | 10 mA |
| Transmisja sygnału i zasilania: | po skrętce do 1200m (tłumienie 6dB) |
| Obudowa: | Metal |
| Wymiary: | Ø 12 x 35 mm |
| Waga: | 0.009 kg |
| Producent / Marka: | DELTA |
| Gwarancja: | 3 lata |
DELTA-OPTI Monika Matysiak
Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
