MODUŁ PRZEKAŹNIKOWY AWZ-513
Symbol : AWZ-513
Dostupnost: 12 opak
Cena : 43.54
Cena : 43.54
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : AWZ-513
Dostupnost: 12 opak
Cena : 43.54
Cena : 43.54
Umożliwia zwiększenie obciążalności prądowej wyjść tranzystorowych oraz wprowadza izolację galwaniczną pomiędzy sygnałem wyzwalającym a obciążeniem
| Liczba wyjść przekaźnikowych: | 2 - Przekaźniki sterowane jednym wejściem sterującym |
| Zasilanie: | 10 ... 14 V DC |
| Pobór prądu: | 25 mA @ 12 V DC |
| Obciążalność styków: | 2 A (max), 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Wyjście: | 2 x NO/NC |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.03 kg |
| Wymiary: | 70 x 43 x 24 mm |
| Producent / Marka: | PULSAR |
| Gwarancja: | 2 lata |
PULSAR K. Bogusz sp. j.
Siedlec 150
32-744 Łapczyca
Poland
biuro@pulsar.pl
Pulsar K. Bogusz Sp.J.
Siedlec 150
32-744 Łapczyca
Poland
info@pulsar.p