MODUŁ PRZEKAŹNIKOWY UPK-2.2 EWIMAR
Symbol : UPK-2.2
Dostupnost: 3 opak
Cena : 34.87
Cena : 34.87
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : UPK-2.2
Dostupnost: 3 opak
Cena : 34.87
Cena : 34.87
Umożliwia zwiększenie obciążalności prądowej wyjść tranzystorowych oraz wprowadza izolację galwaniczną pomiędzy sygnałem wyzwalającym a obciążeniem
| Liczba wyjść przekaźnikowych: | 2 |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Pobór prądu: | 28 mA na każdy przekaźnik przy zasilaniu 12 V DC |
| Obciążalność styków: | 1 A @ 30 V AC / DC (max) |
| Wyjście: | 2 x NO/NC |
| Wybrane cechy: | Sygnalizacja LED |
| Waga: | 0.02 kg |
| Wymiary: | 52 x 28 x 18 mm |
| Producent / Marka: | EWIMAR |
| Gwarancja: | 2 lata |
Ewimar
ul. Konarskiego 84
01-355 Warszawa
Poland
sklep@ewimar.pl
Ewimar
ul. Konarskiego 84
01-355 Warszawa
Poland
sklep@ewimar.pl