MODUŁ PRZEKAŹNIKOWY AWZ-511
Symbol : AWZ-511
Dostupnosť: 24 Ks.
Cena : 27.50
Cena : 27.50
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : AWZ-511
Dostupnosť: 24 Ks.
Cena : 27.50
Cena : 27.50
Umożliwia zwiększenie obciążalności prądowej wyjść tranzystorowych oraz wprowadza izolację galwaniczną pomiędzy sygnałem wyzwalającym a obciążeniem
| Liczba wyjść przekaźnikowych: | 2 |
| Zasilanie: | 10 ... 14 V DC |
| Pobór prądu: | 33 mA @ 12 V DC |
| Obciążalność styków: | 2 A (max) 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Wyjście: | 2 x NO/NC |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.03 kg |
| Wymiary: | 70 x 43 x 20 mm |
| Producent / Marka: | PULSAR |
| Gwarancja: | 2 lata |
PULSAR K. Bogusz sp. j.
Siedlec 150
32-744 Łapczyca
Poland
biuro@pulsar.pl
Pulsar K. Bogusz Sp.J.
Siedlec 150
32-744 Łapczyca
Poland
info@pulsar.p