MODUŁ PRZEKAŹNIKOWY UPK-2.1 EWIMAR
Symbol : UPK-2.1
Dostupnosť: 7 Ks.
Cena : 31.96
Cena : 31.96
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : UPK-2.1
Dostupnosť: 7 Ks.
Cena : 31.96
Cena : 31.96
Umożliwia zwiększenie obciążalności prądowej wyjść tranzystorowych oraz wprowadza izolację galwaniczną pomiędzy sygnałem wyzwalającym a obciążeniem
| Liczba wyjść przekaźnikowych: | 2 - Przekaźniki sterowane jednym wejściem sterującym |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Pobór prądu: | 28 mA @ 12 V DC |
| Obciążalność styków: | 2 A @ 30 V AC / DC (max) |
| Wyjście: | 2 x NO/NC |
| Wybrane cechy: |
|
| Waga: | 0.024 kg |
| Wymiary: | 42 x 37 x 18 mm |
| Producent / Marka: | EWIMAR |
| Gwarancja: | 2 lata |
Ewimar
ul. Konarskiego 84
01-355 Warszawa
Poland
sklep@ewimar.pl
Ewimar
ul. Konarskiego 84
01-355 Warszawa
Poland
sklep@ewimar.pl