MODUŁ PRZEKAŹNIKOWY AWZ-512
A szimbólum: AWZ-512
A rendelkezésre álló: 24 PC-k.
Ár: 32.08
Ár: 32.08
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: AWZ-512
A rendelkezésre álló: 24 PC-k.
Ár: 32.08
Ár: 32.08
Umożliwia zwiększenie obciążalności prądowej wyjść tranzystorowych oraz wprowadza izolację galwaniczną pomiędzy sygnałem wyzwalającym a obciążeniem
| Liczba wyjść przekaźnikowych: | 2 |
| Zasilanie: | 10 ... 16 V AC/DC |
| Pobór prądu: | 30 mA @ 12 V DC |
| Obciążalność styków: | 1 A (max), 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Wyjście: | 2 x NO/NC |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.04 kg |
| Wymiary: | 80 x 43 x 20 mm |
| Producent / Marka: | PULSAR |
| Gwarancja: | 2 lata |
PULSAR K. Bogusz sp. j.
Siedlec 150
32-744 Łapczyca
Poland
biuro@pulsar.pl
Pulsar K. Bogusz Sp.J.
Siedlec 150
32-744 Łapczyca
Poland
info@pulsar.p