NADAJNIK / ODBIORNIK AUDIO TRN-BLE/5.0 Bluetooth
Symbol : TRN-BLE/5.0
Dostupnosť: 18 Ks.
Cena : 26.10
Cena : 26.10
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : TRN-BLE/5.0
Dostupnosť: 18 Ks.
Cena : 26.10
Cena : 26.10
Urządzenie TRN-BLE/5.0 umożliwia nadawanie lub obieranie sygnału dźwiękowego z takich urządzeń jak TV, radio, słuchawki, komputer, radio samochodowe za pomocą interfejsu Bluetooth
Wybieranie między funkcjami odbywa się za pomocą jednego przełącznika
Funkcja nadajnika (TX) - urządzenie umożliwia przesyłanie sygnału dźwiękowego z dowolnego urządzenia wyposażonego w wyjście AUX / RCA na słuchawki lub głośniki, które posiadają interfejs Bluetooth
Funkcja odbiornika (RX) - urządzenie umożliwia odbieranie sygnału dźwiękowego przez urządzenie wyposażone w wejście AUX / RCA, lecz nie posiadające interfejsu Bluetooth, z urządzeń wyposażonych w funkcje przesyłania Bluetooth, takich jak komputer, tablet, radio, TV
| Tryby pracy: |
|
| Interfejs: | Bluetooth 5.0 |
| Zasięg działania: | ~ 10 m |
| Złącza wejścia/wyjścia: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Plastik |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: |
|
| Typowy czas ładowania akumulatora: | ~ 2 h |
| Czas pracy na baterii: | ~ 6 h |
| Waga: | 0.02 kg |
| Wymiary: | 44 x 43 x 11 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |