PUNKT DOSTĘPOWY TL-CPE605 TP-LINK
A szimbólum: TL-CPE605
A rendelkezésre álló: 3 PC-k.
Ár: 260.68
Ár: 260.68
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: TL-CPE605
A rendelkezésre álló: 3 PC-k.
Ár: 260.68
Ár: 260.68
Zewnętrzny punk dostępowy TL-CPE605 umożliwia transmisję bezprzewodową z prędkością do 150 Mb/s w paśmie 5 GHz
| Zakres częstotliwości: | 5150 MHz ... 5850 MHz |
| Zysk energetyczny : | 23 dBi |
| Polaryzacja: | pionowa/pozioma |
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie poziomej (H): | 7 ° |
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie pionowej (V): | 10 ° |
| Moc nadajnika: | max. 23 dBm |
| Standardy: | IEEE 802.11 a/n |
| Prędkość transmisji: |
|
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps LAN + PoE, Ekranowany |
| Tryby pracy: | WISP, Access Point, Access Point WDS, Klient, Klient WDS, Router lub Bridge, Repeater |
| Zabezpieczenia: | WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK ( TKIP/AES ) |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www, aplikacja PharOS Control |
| Pamięć: | 64MB DDR2, 8MB Flash |
| Procesor: | Qualcomm 560MHz, MIPS 74Kc |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: |
|
| Ochrona przeciwprzepięciowa: |
|
| Zasilanie PoE: | (do 60 m przewodem UTP) |
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | 6 W |
| Temperatura pracy: | -40 °C ... 70 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % |
| Waga: | 0.95 kg |
| Wymiary: | 350 x 255 x 207 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 3 lata |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Bezpieczne użytkowanie produktu jest naszym najwyższym priorytetem. Przed rozpoczęciem korzystania z produktu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz przestrzegać wszystkich zaleceń producenta.
Potencjalne zagrożenia:
Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia produktu lub obrażeń ciała. Kontakt z wodą lub wilgocią może spowodować zwarcie lub porażenie prądem (dotyczy produktów elektrycznych). Nieautoryzowane modyfikacje lub naprawy mogą wpłynąć na bezpieczeństwo użytkowania i unieważnić gwarancję. Zagrożenie dla dzieci – produkt może zawierać małe elementy, które stanowią ryzyko zadławienia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Zalecenia bezpieczeństwa:
Używaj produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Regularnie sprawdzaj stan techniczny i nie używaj produktu, jeśli jest uszkodzony. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości – natychmiast przerwij użytkowanie i skontaktuj się z serwisem.
Produkt spełnia ogólne wymagania bezpieczeństwa zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów.
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
(do 60 m przewodem UTP)