PUNKT DOSTĘPOWY Z ANTENĄ SXTG-5HPACD-SA MIKROTIK
Symbol : SXTG-5HPACD-SA
Dostupnost: 3 opak
Cena : 567.68
Cena : 567.68
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : SXTG-5HPACD-SA
Dostupnost: 3 opak
Cena : 567.68
Cena : 567.68
SXTG-5HPACD-SA to kompletne rozwiązanie do zastosowań zewnętrznych zaprojektowane z myślą o profesjonalnych rozwiązaniach bezprzewodowych
Dzięki zastosowaniu unikalnych rozwiązań, urządzenie oferuje wydajność niespotykaną w tak kompaktowych urządzeniach
Obudowa wykonana z odpornego na działanie UV tworzywa zapewnia odporność na nawet najcięższe warunki atmosferyczne
Urządzenie współpracuje z platformą opartą na systemie MikroTik RouterOS
| Zakres częstotliwości: | 5745 MHz ... 5825 MHz |
| Typ anteny: | 13 dBi Zintegrowana, 2Tx 2Rx MIMO |
| Standardy: | IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| Prędkość transmisji: | 866 Mb/s |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mb/s |
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie pionowej (V): | 90 ° |
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie poziomej (H): | 90 ° |
| Tryby pracy: | Access Point, Access Point WDS, Sector Access Point, Klient, Klient WDS, Router lub Bridge - 4 Poziom licencji MikroTik RouterOS |
| Zabezpieczenia: | Ochrona przeciwprzepięciowa |
| Moc nadajnika: | 30 dBm |
| Pamięć: | 128 MB RAM, 128 MB NAND |
| Procesor: | QCA9882 720 MHz |
| Port USB: | 2.0 |
| Zasilanie PoE: | ![]() |
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | 12 W |
| Temperatura pracy: | -30 °C ... 80 °C |
| Waga: | 0.292 kg |
| Wymiary: | Ø 140 x 66 mm |
| Producent / Marka: | MikroTik |
| Gwarancja: | 2 lata |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Bezpieczne użytkowanie produktu jest naszym najwyższym priorytetem. Przed rozpoczęciem korzystania z produktu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz przestrzegać wszystkich zaleceń producenta.
Potencjalne zagrożenia:
Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia produktu lub obrażeń ciała. Kontakt z wodą lub wilgocią może spowodować zwarcie lub porażenie prądem (dotyczy produktów elektrycznych). Nieautoryzowane modyfikacje lub naprawy mogą wpłynąć na bezpieczeństwo użytkowania i unieważnić gwarancję. Zagrożenie dla dzieci – produkt może zawierać małe elementy, które stanowią ryzyko zadławienia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Zalecenia bezpieczeństwa:
Używaj produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Regularnie sprawdzaj stan techniczny i nie używaj produktu, jeśli jest uszkodzony. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości – natychmiast przerwij użytkowanie i skontaktuj się z serwisem.
Produkt spełnia ogólne wymagania bezpieczeństwa zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów.
SIA Mikrotikls
Aizkraukles iela 23
LV-1002 Riga
Latvia
sales@mikrotik.com
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mikrotīkls"
Aizkraukles iela 23
LV-1006 Riga
Latvia
support@mikrotik.com
