ROUTER 5G OTD500 Dual SIM Teltonika
Symbol : OTD500
Dostupnost: 5 opak
Cena : 2521.37
Cena : 2521.37
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : OTD500
Dostupnost: 5 opak
Cena : 2521.37
Cena : 2521.37
Wytrzymały zewnętrzny router 5G OTD500 zaprojektowany w celu zapewnienia stabilnej i szybkiej łączności internetowej w środowiskach zewnętrznych
Urządzenie wyposażone jest w 2 porty Ethernet + PoE In/Out, zapewniając opcje zasilania i przesyłu danych oraz slot na kartę SIM, rozszerzając opcje łączności za pośrednictwem usług sieci komórkowej 5G
Urządzenie jest zgodne z technologią IoT (Internet rzeczy)
Rutererem zarządza system operacyjny RutOS i obsługuje protokoły przemysłowe, takie jak Modbus, DLMS, DNP3, OPC UA, a także jest kompatybilny z systemem zarządzania RMS umożliwiając wydajne zdalne i lokalne zarządzanie urządzeniem
Do zarządzania dedykowana jest aplikacja Teltonika RMS
Wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego o stopniu ochrony IP55, zapewnia właściwą ochronę na różne warunki pogodowe
Zintegrowany uchwyt montażowy ułatwia instalację urządzenia
| Zakres częstotliwości: |
|
| Typ anteny: | 4x4 MIMO, Zintegrowana - 4.9 dBi |
| Standardy: | 5G NR, LTE Cat. 19, 3G |
| Prędkość transmisji: |
|
| Porty LAN: |
|
| Moc nadajnika: | ≤ 23 dBm @ 5G NR ≤ 23 dBm @ 4G LTE ≤ 24 dBm @ 3G WCDMA |
| Kontrolki LED: | 2 x Link/Act - Ethernet, 3G, 4G, 5G, 3 x Wskaźnik sygnału |
| Typ sieci: |
|
| LTE: | ![]() |
| Gniazdo karty SIM: | 2 x Mini SIM - 2FF , 1 x eSIM |
| DDNS: | ![]() |
| Serwer DHCP: | ![]() |
| Zabezpieczenia: |
|
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www, aplikacja Teltonika RMS, SMS |
| System operacyjny: | RutOS (Linux OS based) |
| Aktualizacja firmware: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 9 W |
| Temperatura pracy: | -40 °C ... 75 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.38 kg |
| Wymiary: | 235 x 108 x 50 mm |
| Producent / Marka: | Teltonika |
| Gwarancja: | 2 lata |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Bezpieczne użytkowanie produktu jest naszym najwyższym priorytetem. Przed rozpoczęciem korzystania z produktu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz przestrzegać wszystkich zaleceń producenta.
Potencjalne zagrożenia:
Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia produktu lub obrażeń ciała. Kontakt z wodą lub wilgocią może spowodować zwarcie lub porażenie prądem (dotyczy produktów elektrycznych). Nieautoryzowane modyfikacje lub naprawy mogą wpłynąć na bezpieczeństwo użytkowania i unieważnić gwarancję. Zagrożenie dla dzieci – produkt może zawierać małe elementy, które stanowią ryzyko zadławienia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Zalecenia bezpieczeństwa:
Używaj produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Regularnie sprawdzaj stan techniczny i nie używaj produktu, jeśli jest uszkodzony. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości – natychmiast przerwij użytkowanie i skontaktuj się z serwisem.
Produkt spełnia ogólne wymagania bezpieczeństwa zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów.
Teltonika Networks
K. Baršausko st. 66
LT-51436 Kaunas
Lithuania
info@teltonika.pl
Teltonika Networks UAB
K. Barsausko str. 66
0 Kaunas
Lithuania
info@teltonika.lt
