STACJA KLIENCKA PFWB5-10N DAHUA
Symbol : PFWB5-10N
Dostupnosť: 5 Ks.
Cena : 496.37
Cena : 496.37
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : PFWB5-10N
Dostupnosť: 5 Ks.
Cena : 496.37
Cena : 496.37
PFWB5-10N to kompletne rozwiązanie do zastosowań zewnętrznych zaprojektowane z myślą o profesjonalnych rozwiązaniach bezprzewodowych
Dzięki zastosowaniu unikalnych rozwiązań, urządzenie oferuje wydajność niespotykaną w tak kompaktowych urządzeniach
Obudowa wykonana z odpornego na działanie UV tworzywa zapewnia odporność na nawet najcięższe warunki atmosferyczne
| Zakres częstotliwości: | 5150 MHz ... 5850 MHz |
| Typ anteny: | 20 dBi, 2x2 MIMO - Pasmo 5 GHz |
| Standardy: | IEEE 802.11 a/n |
| Prędkość transmisji: | max. 300 Mb/s |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps |
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie pionowej (V): | 10 ° |
| Szerokość wiązki głównej w płaszczyźnie poziomej (H): | 10 ° |
| Tryby pracy: | Klient WDS, Klient TDMA, Stacja bazowa WDS, Stacja bazowa TDMA, Stacja bazowa ARP NAT, Bridge, Router |
| Zabezpieczenia: | Ochrona przeciwprzepięciowa |
| Moc nadajnika: | 29 dBm |
| Zasięg transmisji bezprzewodowej: |
|
| Zasilanie PoE: | ![]() |
| Zasilanie: | 12 V ... 24 V DC - Passive PoE (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | 4.5 W |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Temperatura pracy: | -30 °C ... 70 °C |
| Waga: | 0.35 kg |
| Wymiary: | 187 x 185 x 81 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Bezpieczne użytkowanie produktu jest naszym najwyższym priorytetem. Przed rozpoczęciem korzystania z produktu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz przestrzegać wszystkich zaleceń producenta.
Potencjalne zagrożenia:
Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia produktu lub obrażeń ciała. Kontakt z wodą lub wilgocią może spowodować zwarcie lub porażenie prądem (dotyczy produktów elektrycznych). Nieautoryzowane modyfikacje lub naprawy mogą wpłynąć na bezpieczeństwo użytkowania i unieważnić gwarancję. Zagrożenie dla dzieci – produkt może zawierać małe elementy, które stanowią ryzyko zadławienia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Zalecenia bezpieczeństwa:
Używaj produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Regularnie sprawdzaj stan techniczny i nie używaj produktu, jeśli jest uszkodzony. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości – natychmiast przerwij użytkowanie i skontaktuj się z serwisem.
Produkt spełnia ogólne wymagania bezpieczeństwa zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów.
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
