UCHWYT DO TELEWIZORA LUB MONITORA AX-FLEXI-25
A szimbólum: AX-FLEXI-25
A rendelkezésre álló: 40 PC-k.
Ár: 17.45
Ár: 17.45
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: AX-FLEXI-25
A rendelkezésre álló: 40 PC-k.
Ár: 17.45
Ár: 17.45
Uchwyt AX-FLEXI-25 jest przeznaczony do zawieszenia na ścianie telewizora lub monitora LCD / OLED
Uchwyt umożliwia łatwą regulację pochylenia panelu w pionie oraz obrotu w poziomie
Maksymalna nośność uchwytu 15 kg
| Standard mocowania: | VESA 75, 100 |
| Rozmiar TV w calach: | 10 " ... 25 " |
| Nośność: | 15 kg |
| Dystans od powierzchni montażu: | 59 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Pochylenie w pionie: | 0 ° ... 15 ° |
| Obrót w poziomie: | -45 ° ... 45 ° |
| Rotacja w płaszczyźnie ekranu: | ![]() |
| Waga: | 0.31 kg |
| Wymiary: | 130 x 120 x 59 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
