UCHWYT DO TELEWIZORA LUB MONITORA BRATECK-LCD-501N
Symbol : BRATECK-LCD-501N
Dostupnosť: 53 Ks.
Cena : 21.59
Cena : 21.59
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : BRATECK-LCD-501N
Dostupnosť: 53 Ks.
Cena : 21.59
Cena : 21.59
Uchwyt BRATECK-LCD-501N jest przeznaczony do zawieszenia na ścianie telewizora lub monitora LCD / OLED
Maksymalna nośność uchwytu 30 kg
| Standard mocowania: | VESA 75, 100 |
| Rozmiar TV w calach: | max. 32 " |
| Nośność: | 30 kg |
| Dystans od powierzchni montażu: | 88 mm od ściany |
| Kolor: | Czarny |
| Pochylenie w pionie: | -15 ° ... 15 ° |
| Obrót w poziomie: | -24 ° ... 24 ° |
| Rotacja w płaszczyźnie ekranu: | ![]() |
| Wymiary: | 115 x 115 x 88 mm |
| Waga: | 0.524 kg |
| Producent / Marka: | BRATECK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
