UCHWYT KAMERY DS-1473ZJ-135(BLACK) Hikvision
Symbol : DS-1473ZJ-135(BLACK)
Dostupnost: 2 opak
Cena : 145.33
Cena : 145.33
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : DS-1473ZJ-135(BLACK)
Dostupnost: 2 opak
Cena : 145.33
Cena : 145.33
Do zastosowań zewnętrznych
| Rozstaw otworów montażowych: |
|
| Ilość otworów: | 2 lub 4 |
| Nośność: | 3 kg |
| Średnica uchwytu: | Ø 136 mm |
| Odpowiedni dla kamer: | Hikvision - Lista kompatybilnych urządzeń dostępna poniżej |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Dystans od powierzchni montażu: | 94 mm |
| Waga: | 0.7 kg |
| Wymiary: | 230 x 184 x 136 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302702542 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com