BEZPRZEWODOWY MODUŁ PRZEKAŹNIKOWY ATLO-DBC5/RELAY
A szimbólum: ATLO-DBC5/RELAY
A rendelkezésre álló: 6 PC-k.
Ár: 27.38
Ár: 27.38
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: ATLO-DBC5/RELAY
A rendelkezésre álló: 6 PC-k.
Ár: 27.38
Ár: 27.38
Moduł przekaźnika sterowanego radiowo za pomocą pilota ATLO-DBC5/REMOTE lub wideodomofonu ATLO-DBC52-TUYA
| Współpraca: | ATLO-DBC5/REMOTE ATLO-DBC52-TUYA |
| Liczba wyjść przekaźnikowych: | 1 |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Obciążalność styków: | 10 A (max) @ 28 V DC / 30 V DC / 125 V AC / 250 V AC |
| Wyjście: | 1 x NO/NC |
| Komunikacja bezprzewodowa: |
|
| Waga: | 0.026 kg |
| Wymiary: | 48 x 41 x 26 mm |
| Producent / Marka: | ATLO |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl