CZUJKA TLENKU WĘGLA (CZADU) DC-10 Virone
Symbol : DC-10
Dostupnosť: 15 Ks.
Cena : 100.32
Cena : 100.32
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : DC-10
Dostupnosť: 15 Ks.
Cena : 100.32
Cena : 100.32
Bateryjny czujnik tlenku węgla (czadu) to nowoczesne urządzenie alarmowe zaprojektowane do stałej kontroli stężenia tlenku węgla. Przystosowany do wewnątrz, w przestrzeniach szczególnie narażonych na zagrożenia mogące powstać w wyniku awarii lub braku odpowiedniej wentylacji.
| Detekcja: | Tlenek węgla (CO) |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Stężenie wywołujące alarm: |
|
| Zasilanie bateryjne: | 2 x bateria LR6 (AA) (w komplecie) |
| Pobór prądu: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Jednostka certyfikująca: | TUV |
| Norma: |
|
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.14 kg |
| Wymiary: | 126 x 77 x 34 mm |
| Producent / Marka: | Virone |
| Gwarancja: | 2 lata |
ORNO GROUP Sp. z o.o.
Rolników 437
44-141 Gliwice
Poland
www.orno.pl
ORNO GROUP SP. Z O.O.
ul. Rolników 437 437
44-141 Gliwice
Poland
info@orno.pl