PUSZKA PODTYNKOWA LE-031301 LEGRAND
A szimbólum: LE-031301
A rendelkezésre álló: 70 PC-k.
Ár: 3.07
Ár: 3.07
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: LE-031301
A rendelkezésre álló: 70 PC-k.
Ár: 3.07
Ár: 3.07
Puszka instalacyjna podtynkowa
Uniwersalna puszka pojedyncza przystosowana do łączenia w zestawy wielokrotne
Możliwy montaż pionowy lub poziomy
| Zastosowanie: | Seria produktów Arteor, Galea Life, Mosaic, Vela, Valena, Niloé, Kaptika |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0.016 kg |
| Wymiary wewnętrzne: | 67 x 62 x 40 mm |
| Wymiary: | 75 x 75 x 42 mm |
| Średnica otworu montażowego: | Ø 80 mm |
| Producent / Marka: | LEGRAND |
| Gwarancja: | 2 lata |
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl