UCHWYT DO TELEWIZORA LUB MONITORA BRATECK-LPA84-443L BRATECK
Symbol : BRATECK-LPA84-443L
Dostupnost: 22 opak
Cena : 81.36
Cena : 81.36
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : BRATECK-LPA84-443L
Dostupnost: 22 opak
Cena : 81.36
Cena : 81.36
Uchwyt ścienny BRATECK-LPA84-443L to solidna konstrukcja stalowa przeznaczona do montażu telewizorów o przekątnej od 23" do 65". Dzięki wyjątkowo długiemu ramieniu, które można wysunąć aż do 728 mm, co umożliwia elastyczne ustawienie ekranu w niemal dowolnej pozycji
Maksymalna nośność uchwytu 35 kg
| Standard mocowania: | VESA : 75x75, 100x100, 200x100, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400 |
| Rozmiar TV w calach: | 23 " ... 65 " |
| Nośność: | 35 kg |
| Dystans od powierzchni montażu: | 54 ... 728 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Pochylenie w pionie: | -15 ° ... 5 ° |
| Obrót w poziomie: | -90 ° ... 90 ° |
| Rotacja w płaszczyźnie ekranu: | -3 ° ... 3 ° |
| Waga: | 3.1 kg |
| Wymiary: | 435 x 435 x (54 ... 728) mm |
| Producent / Marka: | BRATECK |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl